BIOFORCE rohelise energia uudised

Bioforce läheb Maamessile 18.-20.04.2024

Apr 17, 2024 | Uudised

Aprillis on Bioforce’il suur rõõm osaleda Maamessil, rahvusvahelisel põllumajandust, metsandust, aiandust ja toidutööstust koondaval üritusel Tartus.  Meil on hea meel tutvustada kõikidele huvilistele oma pühendumust energeetikas ja juhtivat rolli biometaani tootmises. Rohelise energia tootjatena oleme põnevil, et saame võimaluse demonstreerida, kuidas jätkusuutlikud praktikad biometaani tootmisel võivad tuua kaasa märkimisväärseid keskkonnaalaseid eeliseid.

Üritus on oluline kohtumispaik nii põllumajanduse, tehnoloogia ja kui ka jätkusuutlikkuse vahel, pakkudes kõikidele huvilistele võimalust tutvuda biometaani võimalustega nii majanduslikus kui ka keskkonnaalases võtmes. Maamessil osalemine peegeldab meie järjepidevat pühendumist keskkonnasäästlikkusele ja kinnitab meie visiooni suunata tööstust üha rohkem taastuvenergia kasutamise poole. Tutvustame üritusel erinevaid algatusi ja saavutusi, rõhutades meie biometaani tootmise võtmeelemente:

  • Biometaaniprojektide arendamine Baltimaades ja Poolas
  • Uute biometaanirajatiste ehitus
  • Biometaanijaama opereerimine alates toorme hankimisest kuni varustamiseni

Jagades oma teadmisi ja kogemusi biometaani tootmises, loodame äratada suuremat huvi taastuvenergia kasutamise vastu ja kutsume ka Sind üritusest osa võtma olenemata sellest, kas sinu huvideks on näiteks põllumajandus, keskkonnaalased teemad või hoopis innovatsioonil põhinevad tehnoloogilised lahendused. Leiame üheskoos sobivad koostöövõimalused! Asume 3. värava juures (Gardest roheline park). Tule hüppa kindlasti meie boksist läbi – VP-123!

Näeme Maamessil! 👉 https://tartunaitused.ee/messikalender/maamess